Proces produkcji

Wszystkie narzędzia FABA powstają obecnie w naszym zakładzie produkcyjnym w Baboszewie, w którym zastosowano najbardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Firma nasza zajmuje powierzchnię blisko 40 tysięcy metrów kwadratowych. FABA jako jeden z niewielu dostawców na świecie produkuje tak szeroką gamę profesjonalnych narzędzi do maszynowej obróbki drewna. Produkujemy piły, frezy i wiertła oraz narzędzia do produkcji okien i drzwi. Oferujemy nowe rozwiązania narzędzi lutowanych, profilowych i głowic strugających z mocowaniem „hydro”.

Wytwarzamy całą gamę narzędzi przystosowanych do obrabiarek CNC z mocowaniem HSK, ISO i Power Lock.

Od samego początku istnienia naszej firmy bardzo dbamy o jakość produkowanych przez nas narzędzi. Każdy etap produkcji przebiega zgodnie z certyfikowanym systemem jakości PN-EN ISO 9001:2015.

Kontrola jakości zaczyna się już na etapie projektowania, co w połączeniu z nowoczesnymi technologiami wytwórczymi pozwala na dochowanie najwyższych standardów. Dodatkowo do kontroli i pomiarów każdego wyprodukowanego narzędzia używamy nowoczesnych, sterowanych komputerowo maszyn pomiarowych i badawczych.

Wysoka jakość i precyzja wykonania wszystkich narzędzi, wpływa na zapewnienie powtarzalnych parametrów użytkowych każdej partii produkcji.

Dysponując własną siecią wyspecjalizowanych doradców jesteśmy w stanie rozpoznać potrzeby naszych klientów i zaoferować najlepsze rozwiązania pod względem technicznym oraz ekonomicznym. To, że pracujemy zgodnie z najwyższymi na świecie normami i standardami, skłania nas do stwierdzenia: jesteśmy dumni z tego, co robimy!