Misja

„FABA" S.A. jest przede wszystkim wiodącym producentem narzędzi wykorzystywanych w przemyśle drzewnym i meblarskim.

Dążymy do stałego poszerzania oferty naszych produktów, tak by móc zaoferować naszym klientom sprawdzone rozwiązania. Tylko połączenie wysokiej jakości produktów z technicznym wsparciem i specjalistycznym serwisem może zagwarantować naszym klientom efektywne wykorzystanie narzędzi.

W procesie produkcji wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki z zakresu obróbki skrawaniem stali, szlifowania HM, obróbki cieplnej stali oraz obróbki diamentów. Dzięki nowoczesnym sprawdzonym maszynom, wytwarzane przez nas narzędzia cechują się doskonałym wykonaniem i wysoką trwałością ostrza.

Dotychczasowe wyniki utwierdzają nas w przekonaniu o właściwym wyborze kierunku produkcji jak i właściwej strategii rynkowej. FABA  jako największy producent narzędzi do maszynowej obróbki drewna w Polsce wciąż umacnia swoją pozycję na rynku europejskim i światowym. Nasze produkty znalazły odbiorców w kilkudziesięciu krajach świata. Swoje filie i przedstawicielstwa posiadamy między innymi w: Ukrainie, Słowacji, Rosji, Wielkiej Brytanii, Niemczech oraz w  innych krajach na świecie.