Programista CNC

Opis stanowiska:

  • opracowanie technologii wyrobu na podstawie powierzonej dokumentacji lub wytycznych,
  • analizowanie i weryfikowanie dokumentacji technicznej,
  • optymalizacja kosztów procesów produkcyjnych,
  • rozwiązywanie problemów technologicznych w trakcie bieżącej produkcji,
  • programowanie maszyn na sterowaniu Fanuc, Heidenhain, Sinumerik,
  • tworzenie G-kodu na obrabiarki z pomocą aplikacji CAM,
  • projektowanie procesów technologicznych: toczenie, frezowanie, szlifowanie,
  • nadzór technologiczny nad procesami produkcyjnymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • podstawowa znajomość obsługi programów CAD (preferowany SolidWorks),
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, kreatywność, samodzielność, operatywność,
  • mile widziana podstawowa znajomość jęz. angielskiego lub/ i niemieckiego.

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole w czołowej firmie w branży,
  • atrakcyjne warunki pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego.
Formularz
Przeglądaj »

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."