Zastępca Kierownika Działu Mechaniczno-Energetycznego

Opis stanowiska:

  • Kierowanie zespołem pracowników działu
  • Utrzymanie ruchu maszyn, urządzeń produkcyjnych i instalacji
  • Diagnostyka usterek i wymiana uszkodzonych podzespołów
  • Ustalanie harmonogramu napraw, przeglądów i konserwacji
  • Nadzór nad stanem technicznym infrastruktury budowlanej, energetycznej, zasilania w media
  • Zapewnienie właściwego stanu zapasów części zamiennych
  • Współpraca z serwisami w kraju i za granicą
  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne: mechaniczne, elektroniczne, elektrotechniczne lub mechatroniczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i solidność
  • Kreatywność i samodzielność działania

Oferujemy:

  • Pracę w czołowej firmie w branży
  • Atrakcyjne warunki pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
Formularz
Przeglądaj »

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."