Technolog / Dział TT

Opis stanowiska:

•    nadzór nad przebiegiem procesów produkcyjnych,
•    aktywny udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych,
•    optymalizacja i wdrażanie procesów technologicznych do produkcji,
•    opracowywanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną,
•    programowanie frezarek CNC

Wymagania:

•    wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki mechaniczne),
•    dobra znajomość rysunku technicznego,
•    mile widziana znajomość programowania maszyn CNC,
•    mile widziana znajomość systemów CAD i programów inżynierskich,
•    bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
•    znajomość co najmniej podstaw metrologii,
•    znajomość języka angielskiego lub niemieckiego pozwalająca na komunikację,
•    dobra organizacja pracy i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
•    prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

•    umowę o pracę na pełen etat
•    pracę w młodym zespole w czołowej firmie w branży,
•    atrakcyjne warunki pracy,
•    możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego,
•    możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowych projektów.

Formularz
Przeglądaj »

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."